wyszukaj!
Strona główna Aktualności
Dzisiaj

09.02.2012
Godzina: 03:03:35

/

09.02.1918 r.

Wydarzyło się:

Państwa centralne i Ukraina podpisały w Brześciu porozumienie pokojowe.
[więcej]

Aktualności

Turniej eliminacyjny Coca-Cola Cup

2010-05-05

Ten historyczny występ świetnie rozpoczęły dziewczyny z Gimnazjum nr 3, które wygrały cały turniej i awansowały do dalszej fazy rozgrywek krajowych. W pierwszym meczu dziewczyny pokazały duże umiejętności piłkarskie wygrywając aż 7:0 z Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śl. Drugi mecz jaki rozegrały uczennice Gimnazjum nr 3 to walka z dużo groźniejszymi piłkarkami z Gołkowice, gdzie gra była bardzo zacięta. Zawodniczki na minutę przed zakończeniem tego spotkania przegrywały 2:3, jednak po samotnej akcji Martyny Kolorz i strzale do bramki nasze zawodniczki wyrównały wynik meczu na 3:3 i mogły świętować awans do dalszej fazy rozgrywek. Na wyróżnienie zasługuje Martyna Kolorz, która strzeliła 9 bramek i pokazała świetne umiejętności piłkarskie. Skład dziewczyn: Marta Krakowczyk, Marta Kolorz, Nikola Świerczek, Angelika Hejna, Magda Maciaszczyk, Sonia Fulneczek, Weronika Sikorska, Karolina Żydek, Agnieszka Olszok, Martyna Kolorz, Dominika Krótki. 20 kwietnia na naszych obiektach został zorganizowany eliminacyjny turniej Coca - Cola Cup chłopców. Idąc w ślady koleżanek szkolnych także nasi chłopcy nie dali cienia szansy na awans do dalszej części rozgrywek pozostałym zespołom. W pierwszym meczu pewnie pokonali Gimnazjum w Rogowie 4:0; następnie wygrali 6:2 z Gimnazjum w Gołkowicach a na końcu 10:3 wygrali z Gimnazjum Skrzyszów i z kompletem punktów awansowali do dalszych gier. Skład drużyny chłopców: Karol Rek, Karol Bochenek, Dawid Gojny, Łukasz Sell, Tomasz Kukla, Patryk Krzysztoń, Krzyżok Krzysztof, Kamil Smal, Adam Turkiewicz, Krzysztof Marek, Arkadiusz Robenek. Obie drużyny Gimnazjum nr 3 przygotowuje Krzysztof Skorupa. Turniej Coca-Cola Cup jest turniejem Ogólnopolskim a główną nagrodą za wygranie całego turnieju jest wyjazd drużyny na turniej do Ajaxu Amsterdam.

Tekst: Krzysztof Skorupa

  

 

Ostatnie aktualnosci:

 

Biały Orlik zaprasza!

Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących zimowe sporty do skorzystania z oferty Białego Orlika, czyli lodowiska, które w tym roku powstało przy Szkole Podstawowej nr 5. Jest to lodowisko o tafli lodu grubości 5 cm i powierzchni 17,5m x 30 m. Powierzchnię lodowiska wyznaczą bandy.

 
 

 

Dodaj imprezę

Jeżeli organizujesz imprezę publiczną i uważasz, że należy opublikować informacje o tym fakcie na stronach serwisu www.wods.pl, wypełnij poniższy formularz. Po wysłaniu, informacje zostaną przekazane do redaktorów portalu.

Osoba zgłaszająca

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:

Informacje o imprezie

Nazwa imprezy:
Miejsce:
Organizator:
Typ wydarzenia:
Data:
Ilosc dni:

Opis wydarzenia

Uwaga:
Wysłane informacje zostaną opublikowane w dziale polecamy po telefonicznej weryfikacji danych z osobą zgłaszającą imprezę. Tylko poprawne wypełnienie wszystkich pól tekstowych umożliwia weryfikację i późniejszą publikację oferty imprezy.